O mnie

Cześć !2
Jestem Angelika 🙂 . Całkiem przypadkiem jestem studentką kosmetologii na kierunku odnowy biologicznej. Moja ścieżka życiowa biegła w zupełnie innym kierunku, niż ten który wybrałam dotychczas. Z zawodu – technik budownictwa. W wolnym czasie kiedy nie siedzę na uczelni, spędzam czas na słuchaniu muzyki, shoppingu, ćwiczeniach i oczywiście pracy.  Bardzo lubię testować nowe kosmetyki, choć nowe nie zawsze znaczy lepsze ! Moją największą słabością są kosmetyki “kolorowe”, szminki, cienie o mocnym pigmencie a w szczególności bronzery – uwielbiam je!
Gdyby nie ograniczony budżet, to całą wypłatę wydałabym na kosmetyki !
Interesuję się podróżami, jazdą konną, fotografią, muzyką i poniekąd modą. W dzieciństwie zaszczepiono we mnie miłość do muzyki lat 70-90. Posiadam cechy bardziej buntowniczki, niż kobiety o złotych nerwach. Bardzo chciałabym rozwinąć skrzydła w dziedzinie medycyny estetycznej, która w dzisiejszych czasach jest bardzo elastyczna i daje nam mnóstwo możliwości.

Zapraszam was na moją stronę, na której każda znajdzie coś dla siebie ! Będę poruszać tematy związane z medycyną estetyczną a nawet dzielić się z wami moimi pasjami .

Jeżeli zostaniecie na dłużej, na pewno nie pożałujecie 🙂

Advertisements